Koučink

Srovnejte si myšlenky 
Dosáhněte svých snů, cílů, vizí
Vykročte z ne-radosti do radosti

Díky koučinku

Neporadím ani nerozhodnu za vás. Vím ale, jaké otázky položit, abyste sami objevili tu nejlepší cestu pro vás. Odpovědi máte v sobě. Najdeme je?

Vyzkoušet koučink s Luckou
Je jedno, zda právě něco řešíte v práci, ve svém osobním životě nebo v rámci osobního rozvoje. Koučování se zaměřuje na změnu a její dosažení. Je to rozhovor, který vám pomůže najít vaše silné stránky a objevit vaše skryté poklady. Je příležitostí, jak o sobě můžete mluvit v dobrém. Díky koučování nebudete vnímat jen cíle, ale i cestu, která k nim vede.
Chci koučink
Ať už právě teď řešíte ve svém životě cokoli…

netěším se do práce

dusno doma

chci víc (sebe)lásky

trable s kolegy

čas pro sebe

rozchod

sebekritika

můj diář je jako dům hrůzy

neustále o někoho pečuju

nechci pořád jen brblat a stěžovat si

potřebuju změnu

nemusíte na to být sami.

→ Objevte v sobě poklady.
→ Dejte stopku časové chudobě.
→ Ošéfujte si den s rozmyslem a podle svého.

Image

Představte si, že se svěříte někomu, kdo...

  • vás vyslechne – bez hodnocení, soudů, mouder nebo dobře míněných rad,
  • vás netlačí do konkrétního řešení, ale věří, že JEDINĚ VY víte, jak se situací naložit,
  • ví přesně, jak a na co se ptát, abyste si na své odpovědi přišli sami.

Jmenuji se Lucka a s lidskými příběhy se v mnoha jejich podobách setkávám v roli koučky, mentorky, párové poradkyně a lektorky už více než 15 let. Provázím své klienty životními, vztahovými i pracovními změnami a s vděčností pozoruji, jak se jejich životy proměňují. 

Neradím. Inspiruji. 
Nesoudím. Vedu a povzbuzuji. 
Nejsem lékař ani psycholog. Ptám se. Hodně. 🙂

Vyzkoušet koučink s Luckou
Lucie Mucalová Koučink

vaše budoucí já, které si dopřálo koučink

✅ bude mít jasněji v tom, co chce a co nechce,

✅ uvidí nové možnosti řešení,

✅ má jasno v tom, kde je teď a kde touží být (v pracovním nebo osobním životě),

✅ ví, jaké kroky podniknout, aby se dostalo tam, kam si přeje.

Vše jde najednou jednodušeji a s větším nadhledem...

Díky spolupráci s Luckou je můj život úplně někde jinde. Našla jsem v sobě sebevědomí a energii, o které jsem neměla ani ponětí. Je úžasný pocit, když si člověk uvědomí, jak je důležité mít rád sám sebe a podle toho si poskládat svůj život. Vše jde najednou jednodušeji a s větším nadhledem. To vše mi dává spolupráce s Luckou. A ještě mnohem víc. Dává mi úsměv, pohodu a spoustu nových zážitků a dobře zvládnutých situací. Díky, za každý čas, který se mnou Lucka tráví a posouvá mě dál na cestě k lepšímu životu a pracovním úspěchům. Díky, díky, díky.

Kateřina, Senior project manager 

Koučink a terapie

Umí naprosto přesně odhadnout, co člověk právě potřebuje, jestli “pohlazení” nebo “nakopnutí”, aby se pohnul z místa...

Mám již několik zkušeností v oblasti koučinku a práce s mentálním zdravím a Lucii můžu jen a jen vřele doporučit! Moc mi pomohla v těžké životní situaci a byla tady pro mě, čehož si nesmírně vážím, protože v dnešní době je takový přístup výjimečný. Myslím, že je člověk na správném místě a dělá svoji práci srdcem. Energická, usměvavá, empatická, s lidským přístupem a naprostou profesionalitou, ve všech ohledech. Umí naprosto přesně odhadnout, co člověk právě potřebuje, jestli “pohlazení” nebo “nakopnutí”, aby se pohnul z místa. Při práci dokáže obratem poradit, nasměrovat k řešení, dodat elán a inspiraci a člověku se uleví alespoň částečně hned, ne AŽ. Mám velkou radost, že mám takového průvodce životem, a je tady, když člověk potřebuje. Děkuji.

Ilona, zubní lékařka

Koučink a terapie

Stala se z ní tak má průvodkyně náročným světem vztahů, ať už milostných nebo rodinných...

Vždy jsem měla ke koučům a terapeutům respekt, ale nemyslela jsem si, že by mi někdy mohlo sezení s nimi pomáhat. Brala jsem to jednoduše tak, že si se svými „bolestmi“ musím poradit sama a že mi nikdo nemůže vlastně pomoci. Setkávala jsem se s nimi hlavně v rámci zaměstnání, kdy jsem jejich odborné znalosti a zkušenosti využívala v rámci psaní článků. Tak jsem se setkala i s Luckou. A osud tomu chtěl, že to byla právě ona, která mě držela pomyslně za ruku ve chvíli, kdy se mi po rozvodu zbořil svět jako domeček z karet. Nezištně mi nabídla pomoc a byla vždy na blízku, když jsem se potřebovala vypovídat. Z nevinného povídání se tak stala pravidelná terapie, díky které jsem znovu nalezla sama sebe, své sebevědomí a svoji ženskost. I teď po letech je mi Lucka velkou pomocí ve chvílích, kdy mám strach nebo si s něčím nevím rady. I když by nemusela, zajímá se o to, jak si ve svém životě i nadále vedu. A hlavně stále mě poslouchá. Stala se z ní tak má průvodkyně náročným světem vztahů, ať už milostných nebo rodinných. Lucka nesoudí a nesnaží se za každou cenu poradit a prosadit svou pravdu, ale naopak vhodnými otázkami dokáže člověka vést, aby si došel k tomu, co potřebuje sám a aby se cítil při svém rozhodnutí komfortně. Nevím, jak bych na tom nyní po letech od rozvodu byla. Jsem velmi ráda, že jsem Lucku potkala a právě ona mi nabídla nejen rameno na vyplakání, ale také svůj nadhled, empatii a zkušenosti.

Jana, redaktorka 

terapie a koučink

Lucka nikoho nesoudí, nikoho do ničeho nenutí, jen vás vede...

S koučkou Lucií Mucalovou jsem se seznámil na semináři, který pro nás uspořádalo vedení firmy, pro kterou pracuji. Tématem semináře byla péče o duševní pohodu a prevence syndromu vyhoření, což přišlo jako na zavolanou, neboť jsem v té době začínal být vyhořelý jak použité jaderné palivo v Dukovanech. Přesto se přiznám, že jsem tam šel s jistou mírou nedůvěry. Bál jsem se, aby přednášející nebyla moc ezo, bio, sluníčko a kdesi cosi, aby během svého vyprávění nelevitovala metr nad zemí a nemručela při tom óóóm. Mé obavy se naštěstí záhy rozptýlily. Byla nejen nohama na zemi a velmi profesionální, ale i milá a lidská, a svérázně, avšak s grácií dámy, povídala o tom, jak to udělat, aby člověk dokázal vzít život do svých rukou a začal si ho skutečně užívat, a ne, aby se jím nechal přehazovat ze strany na stranu jak mokrá fusekle v pracím bubnu. Lucka nikoho nesoudí, nikoho do ničeho nenutí, jen vás vede, a i když jsem měl obavy, že po vyslechnutí mých životních peripetií na mě nejspíš zavolá někoho se svěrací kazajkou, nestalo se tak. Naopak si myslím, že po několika sezeních s ní by se ze mě mohl stát docela obyčejný Homo sapiens, což je meta, které jsem za ty skoro čtyři desítky let, co po tomto světě běhám, dosud nedosáhl 🙂

Vašek, lektor angličtiny

Koučink a vzdělávání

Nedává nevyžádané rady, neříká, co bychom měli dělat, ale ukazuje nám cesty, po kterých se můžeme vydat....

Jsme parta nadšenců, kteří mají moc rádi svou práci, ale i my máme tendenci k syndromu vyhoření či musíme řešit nepříjemné situace se studenty a klienty. Rádi na sobě pracujeme, co se týče osobního rozvoje a chceme se posouvat dále jako tým, který táhne za jeden provaz. S tímto vším nám pomáhá Lucčin koučink. Lucku si zveme proto, protože se s ničím nepáře, říká věci na rovinu tak jak jsou, vynechává (pro nás zbytečné) omáčky a teorie. Nemazlí se s námi, nelituje nás. Nedává nevyžádané rady, neříká, co bychom měli dělat, ale ukazuje nám cesty, po kterých se můžeme vydat. A to je přesně to, co nám vyhovuje. Při workshopech vytváří skvělou, uvolněnou a pohodovou atmosféru, je přirozená a přátelská. Lucku doporučuji všem, kdo se nebojí na sobě pracovat či by rád zlepšil vztahy ve svém týmu. Spokojenost zaručena 😉

Jana, spolumajitelka JC English4all

Koučink a vzdělávání

Při koučinku si vždy "vyčistím hlavu"....

Lucie je mojí koučkou už přes rok a půl. Naše setkání mi velmi pomáhají utřídit si problémy a starosti, se kterými se potýkám. Při koučinku si vždy "vyčistím hlavu", což, jak jsem přesvědčena, je vhodné i tehdy, kdy člověk neřeší žádné vážné či zásadní problémy. Lucie mi lidsky velmi vyhovuje, netlačí mě do řešení, klade otázky a směřuje mě ve vlastním uvažování. Vyhovuje mi její přístup ke klientům, je zjevné, že sama má radost z jejich pozitivních posunů na cestě životem. Příjemná je i možnost setkávání online, což ušetří čas strávený na cestě. Děkuji!

soudkyně

Online koučink

Vydoluje z vás i to, o čem jste neměli ani ponětí, že ve vás je...

S Luckou se znám 10 let, zažila jsem s ní mnohokrát společné lektorování a je mojí osobní koučkou. Lucka, ať už lektoruje, koučuje či superviduje, dělá to s velkou pozitivní energií, se zájmem o člověka, s neskutečnou pokorou, laskavostí a profesionalitou. Vydoluje z vás i to, o čem jste neměli ani ponětí, že ve vás je. Pokud chcete poznat sebe sama, osobnostně či profesně vyrůst či vyřešit, co vás trápí, neváhejte a domluvte si u ní konzultaci.

Eva, zástupkyně ředitelky

Koučink a supervize

Má obrovskou schopnost se vcítit, pochopit a rozvíjet člověka.

S Lucií se znám již několik let. Je to člověk tělem, duší i profesí na správném místě. V roli koučky byla u zásadních změn jak v mém osobním tak i pracovním životě. Má obrovskou schopnost se vcítit, pochopit a rozvíjet člověka. Pomáhá mi se sebepoznáním, vyvážením důležitých životních rolí a s překonáváním překážek v podnikání. Díky za spolupráci, Lucie!


Tomáš, ředitel, Sirius finance

Koučink

...mnohokrát mi položila otázku, na kterou bylo obtížné si odpovědět, protože jsem se musela podívat hluboko do sebe...

S Lucií jsem řešila už mnoho témat a kdybych setkání s ní měla shrnout, tak by to bylo slovo “práce”. Rozhodně to není jen povídání si, ale mnohokrát mi položila otázku, na kterou bylo obtížné si odpovědět, protože jsem se musela podívat hluboko do sebe. Nicméně Lucie je zkušená koučka a ví, že tento způsob práce s klienty funguje. Vždy jsme se dostaly k řešení mého tématu nebo jsem přišla na různé a nové úhly pohledu. Lucii vždy moc ráda vidim a setkání s ní jsou nejen efektivní, ale i velice milá.

Sandra, koučka

Koučink

...v současné době umím pracovat se svými hranicemi, říkám NE tomu, co mi ubližuje, co mi nevyhovuje, co je za mojí hranicí....

Spolupráce s Lucií pro mě byla velmi přínosná. Obrátila jsem se na ni s tématem “obavy z autorit”. Tento pocit obav se přenášel i do mého pracovního života, kdy jsem chvílemi nebyla schopna komunikovat se šéfem. Samozřejmě, že nešlo všechno hned, ale velmi mi pomohly metody a inspirace, které mi Lucie v koučování nabídla. Pomohlo mi uvědomění, že i já mám právo na své prožívání a začala jsem se nebát projevovat mé názory, potřeby, opadl strach z dotazování, začala jsem být v mnoha situacích odvážnější. V současné době umím pracovat se svými hranicemi, říkám NE tomu, co mi ubližuje, co mi nevyhovuje, co je za mojí hranicí. Nenechávám se vtáhnout do her, emocionálně jsem stabilní. Pro mě krizová a výbušná témata nekomentuji hned, umím dát sama sobě prostor, ve kterém si vyhodnotím, zda a jak půjdu dál. Šéfa jsem začala vnímat jako kolegu, ne tu “hrůzostrašnou” autoritu. Zlepšil se mi vztah s kolegy, kteří si všimli moji uvolněnosti.

Pavla, personalistka

Koučink

...Nejednou jsem zároveň Lucii vděčná, že mi pomohla zvládnout složité životní situace. Považuji ji za skvělého průvodce a moc si cením její profesionality, velké empatie a otevřenosti.....

S Lucií se na koučování potkávám už dlouhou dobu a jsem za každé naše setkání neskutečně vděčná. Ať už jsou našim tématem osobní hluboká témata nebo více profesní směr, vždy jsem se po každém koučinku dostala o kousiček dál, k lepšímu pochopení situace a sebe. Nejednou jsem zároveň Lucii vděčná, že mi pomohla zvládnout složité životní situace. Považuji ji za skvělého průvodce a moc si cením její profesionality, velké empatie a otevřenosti. Těším se, co nás ještě čeká a jsem moc ráda, že jste součástí té mojí cesty.

Soňa, Market Access Specialist

Koučink

...Terapie s Luckou respektuje vaše vlastní nastavení...

Terapie s Luckou mi pomohla najít samu sebe a svoji vlastní hodnotu.
Byla mi nápomocna v nasměrování života směrem, který je v souladu s mým vnitřním "Já ".
Terapie s Luckou respektuje vaše vlastní nastavení, je individuálně “ušita na míru” a není v ní nic na sílu..děkuji. 

Štefania, lékařka

Koučink

Napište mi a domluvíme si úvodní půlhodinku zdarma.

  • Seznámíme se.
  • Nastíním, jak koučovací rozhovor probíhá.
  • Probereme vaše cíle a domluvíme organizační a praktické věci.
Chci váš koučink
Image

Možná se ptáte