Mgr. Lucie Mucalová

O mně

Do vztahů přináším porozumění a do firem nadhled i efektivitu

Můžete mě potkat v roli koučky, terapeutky, lektorky a supervizorky. Pro své klienty jsem především partnerem a průvodcem v průběhu životních, vztahových i pracovních změn. Specializuji se na práci s jednotlivci, páry a týmy.

Koučování, osobnímu rozvoji a lektorské činnosti se věnuji více než 18 let

Vyslechla jsem mnoho životních příběhů a na chvíli se stala jejich součástí. Jejich autoři, moji klienti, touží po změně. Já jim vytvářím prostor, aby mohli najít vlastní pokračování své životní cesty. Nikoho nehodnotím ani neříkám, co je a není dobře. Spíše vnímám celý příběh v souvislostech a pomáhám najít prostor pro změnu.

Propojuji rozdílné světy do jednoho

Baví mě být ve spojení se světem businessu, státní správy i neziskového sektoru. Ráda spolupracuji s manažery, učiteli a sociálními pracovníky, stejně jako s páry i týmy.

Lucie Mucalová Koučink terapie Brno

Za úspěšnou firmou stojí kvalitní týmové vztahy

Své supervize, semináře, workshopy a celou lektorskou činnost vedu bez zbytečné omáčky. Pojmenovávám na rovinu, jak věci a situace vnímám a pomáhám najít cesty, jak jít dál. Díky získání nadhledu, zlepšení komunikace a porozumění i vzájemnému vymezení kompetencí a hranic můžete dosáhnout pozitivních změn.

Kvalitní partnerství je základ úspěchu

Celou mou práci provází vztahy a hledání cesty k sobě, ať už mezi jednotlivci, v rámci týmu nebo jako pohled do svého nitra. Hledání cest k sobě má pro mě hluboký smysl, jelikož kvalita vztahů je klíčem ke spokojenému životu.

Mám pochopení, ale i tah na branku

Dokáži vnímat, kdy se do vás mohu trochu „obout“ a být akční, ale vycítím i situace, kdy potřebujete jemný přístup a pochopení. Povedu vás vaší cestou změny jako průvodce, svá řešení si ale musíte najít sami, protože každý má svůj jedinečný příběh. Chtěla bych, aby každý dokázal vzít život do svých rukou a začal ho skutečně žít.

Image
Všechny mé služby jako na dlani

Moje služby nenahrazují psychologickou, psychiatrickou, ani jinou lékařskou péči.

Mé vzdělání

  • Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci.
  • V současné době studuji program MBA v oboru Psychologie managementu.
  • V rámci profesního rozvoje jsem se vzdělávala v mediaci (100 hodin).
  • Prošla jsem výcvikem systemického koučinku a supervize (200 hodin).
  • Jsem absolventkou koučovacího výcviku s mezinárodní akreditací ICF.
  • Současně jsem frekventantkou posledního ročníku komplexního psychoterapeutického výcviku ve strategické kooperační a komunikační psychoterapii a hypnoterapii, pod vedením MUDr. Františka Matušky.
  • Absolvovala jsem také mnoho dalších krátkodobých kurzů.
Koučink a další služby

Média

Publikovala jsem články např. v těchto médiích.
Moje Psychologie Lucie Mucalová
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image