Vzdělávání

Zažijte zábavné a inspirativní semináře a workshopy

Hledáte pro své týmy vzdělávání, které bude bavit? Navíc povede celý tým k zamyšlení, povzbudí motivaci a chuť měnit to, co nefunguje a zlepšovat a dělat více toho, co funguje? Už nehledejte, právě jste ho našli.

Pro sektor školství, sociální sféru, státní správu, malé a střední firmy vám ráda připravím seminář nebo workshop přesně podle toho, co váš tým potřebuje. Vzdělávám a inspiruji koučovacím způsobem, který vede k hlubokému zamyšlení nad sebou, svým životem i nad tím, kde je potenciál pro změnu.

Ke vzdělávání využívám kreativní přístupy a vnímám, co je v daný okamžik žádoucí či nežádoucí. Vždy u mě najdete špetku teorie, ale především moře inspirace přímo z praxe.

Každou vzdělávací akci „šiji na míru“ danému týmu podle vašich požadavků nebo podle potřeb dané skupiny.

Chci vzdělávací program pro svůj tým

Ochutnejte témata z proběhlých vzdělávacích akcí

Umění změny

Jak eliminovat žrouty času

Rozvoj emoční inteligence jako konkurenční výhoda firmy

Sebekoučink jako metoda k lepšímu zvládání času

Pozitivní myšlení jako prevence syndromu vyhoření

Jak zvládat nepříjemné situace a konflikty

Nenašli jste „své“ téma? Obraťte se na mě s požadavkem. Ráda vám dám zpětnou vazbu, zda je tato oblast v mých kompetencích.

Image

Nejčastěji vytvářím rozvojové programy pro skupinu od 5 do 12 osob. Pokud by se vám líbil vzdělávací program pro větší skupinu, je třeba se nejdříve domluvit, zda je to reálné. Dbám na to, aby se vaše požadavky a mé možnosti i přístupy práce vždy potkaly ve správném bodě.

Všechny své vzdělávací akce nabízím osobně i online. Ráda za vámi přijedu kamkoliv po celé České republice. O náplni programu, jeho délce a přesných časech se domluvíme vždy osobně. Pokud to jen trochu půjde, vyjdu vstříc vašim požadavkům.

Těším se na vzdělávací inspirativní SPOLUČAS.

Kontaktujte mě

Co říkají mí klienti?

Lucka nikoho nesoudí, nikoho do ničeho nenutí, jen vás vede...

S koučkou Lucií Mucalovou jsem se seznámil na semináři, který pro nás uspořádalo vedení firmy, pro kterou pracuji. Tématem semináře byla péče o duševní pohodu a prevence syndromu vyhoření, což přišlo jako na zavolanou, neboť jsem v té době začínal být vyhořelý jak použité jaderné palivo v Dukovanech. Přesto se přiznám, že jsem tam šel s jistou mírou nedůvěry. Bál jsem se, aby přednášející nebyla moc ezo, bio, sluníčko a kdesi cosi, aby během svého vyprávění nelevitovala metr nad zemí a nemručela při tom óóóm. Mé obavy se naštěstí záhy rozptýlily. Byla nejen nohama na zemi a velmi profesionální, ale i milá a lidská, a svérázně, avšak s grácií dámy, povídala o tom, jak to udělat, aby člověk dokázal vzít život do svých rukou a začal si ho skutečně užívat, a ne, aby se jím nechal přehazovat ze strany na stranu jak mokrá fusekle v pracím bubnu. Lucka nikoho nesoudí, nikoho do ničeho nenutí, jen vás vede, a i když jsem měl obavy, že po vyslechnutí mých životních peripetií na mě nejspíš zavolá někoho se svěrací kazajkou, nestalo se tak. Naopak si myslím, že po několika sezeních s ní by se ze mě mohl stát docela obyčejný Homo sapiens, což je meta, které jsem za ty skoro čtyři desítky let, co po tomto světě běhám, dosud nedosáhl 🙂

Vašek, lektor angličtiny

Koučink a vzdělávání

Vždy jsem se mohla spolehnout na pečlivou přípravu, široký záběr témat a okruhů, vyplývající z opravdového a odborného zájmu o téma...

S Mgr. Lucií Mucalovou spolupracuji již od roku 2007, za tu dobu jsem měla možnost poznat její jak metodické, tak lektorské i terapeutické dovednosti a schopnosti, a to jednak z pozice ředitelky organizace, ale také z pozice spolu-lektorky v programech, které jsme lektorovaly společně. Vždy jsem se mohla spolehnout na pečlivou přípravu, široký záběr témat a okruhů, vyplývající z opravdového a odborného zájmu o téma, které paní Mgr. Mucalová zpracovávala. Teorii vždy velmi účinně propojovala s praxí, což bylo pro účastníky o to významnější. Na programy, na nichž jsme spolupracovaly, jsme vždy získávaly pozitivní zpětnou vazbu. Spolupráce s paní Mgr. Mucalovou pro mě vždy znamenala a znamená kvalitu a zájem účastníků.

Jana, ředitelka

Vzdělávání

Rozhodně doporučuji ke spolupráci....

Naše opakovaná zkušenost s lektorkou Lucií je velmi pozitivní. Profesionální přístup je umocněn velmi příjemnou atmosférou, kterou dokáže Lucie vytvořit. Velmi oceňuji rychlost reakcí dle okamžité potřeby posluchačů. Rozhodně doporučuji ke spolupráci, semináře jsou motivující k zamyšlení a změnám na mnoha úrovních. 

Jiří, ředitel banky

Vzdělávání

Moc a moc děkuji za vše a jsem opravdu a upřímně vděčná, že jsem Tě poznala a všem tady doporučuji, aby navštívily tvůj kurz.....

Lucko, jsem za tyto dva dny školení neuvěřitelně vděčná. Člověk absolvoval milion školení za cca 20 let v sociální sféře. Některá školení byla přínosná. Ale dnes jsme si s holkami, cestou z Tvého školení, říkaly, že tyto dva dny byly oáza klidu a všechny jsme cítily, že Ti můžeme důvěřovat, protože z Tebe byla cítit pohoda, klid, nikoho jsi nikam nenutila a všechny jsme si vyčistily hlavu. Pevně věřím a doufám, že se opět uvidíme osobně. A také bych Ti chtěla moc poděkovat za osobní konzultaci. Moc mi pomohlo to dnes sdílet s někým, kdo umí naslouchat a vyzařuje pozitivní energii. Moc a moc děkuji za vše a jsem opravdu a upřímně vděčná, že jsem Tě poznala a všem tady doporučuji, aby navštívily tvůj kurz.

Hana, zástupkyně

školení

Kontakt

Nejrychleji reaguji na e-mailu, ráda vás také uvidím na svých sociálních sítích.
luciemucalova@gmail.com
+420 732 448 449
Image